درباره گالری مورفِئوس - گالری هنری مورفئوس

سلام عزیزان جان ” با معرفی خودم میخوام شروع کنم تا برسیم به اینکه کار این وبسایت چیه و کلا راجع به چی هست.   من سعیده هستم ۲۷ سالمه نقاشی  میکنم .برای تولیدی های پوشاک طرح لباس میزنم و همینطور برای دانشجوهای طراحی لباس به صورت پروژه طراحی و تصویرسازی لباس انجام میدم.    قبل از اینکه این سایت رو بسازم به صورت مجازی طراحی لباس رو اموزش میدادم.


   درواقع هدفم از ایجاد این سایت اینه که اموزش هامو همینجا به صورت کلیپ از کار خودم بذارم  با هزینه خیلی مناسب میتونید کلیپ هارو دانلود کنید .شاید براتون سوال پیش بیاد که چرا انقدر ارزووون…؟


منم دارم تو این جامعه زندگی میکنم و از فشار اقتصادی حاکم تو مملکتمون بی خبر نیستم و از اونجایی که طراحی لباس واقعا برای هر خانومی جذاب هست و هزینه اموزشگاه های ازاد هم سرسام اوره دوست دارم همه بتونن  این هنر یا بهتر بگم این هنر صنعتی رو یاد بگیرن و درامد زایی بکنن


        دوستان این دوره ۵ ترم هست ترم ۱ اموزش طراحی فیگور طبق استانداردهای فشن هست. ترم ۲طراحی لباس مقدماتی شامل جنسیت سازی با تکنیک مارکر مدادرنگی و ابرنگ هست. ترم ۳ مبانی هنرهای تجسمی و تدابیر خطی در طراحی لباس هست که به صورت یک فایل pdfهستش. ترم ۴ کالکشن سازی و ترم ۵ هم الگوسازی و مولاژ.     کلیپ ها رو به ترتیب دانلود کنید و حسابی هم تمرین داشته باشید.


واینکه این سایت همون طور که از اسمش پیداست یه بخش گالری هم داره به این صورت که تابلوی نقاشی یا هر هنر دستی دیگه ای که دارید رو میتونیم به فروش برسونیم به صورت درصدی. بقیه اموزش ها رو هم به زودی میزارم تو سایت….

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد